O nas

about-us-2

W życiu każdego faceta samochody odgrywają niezwykle ważną rolę. Z motoryzacją spotyka się on już od pierwszych dni życia – bardzo często pluszaki, grzechotki czy inne zabawki mają kształt pojazdów. Gdy dziecko zaczyna dorastać, samo wybiera „swoje” samochody. Dla części z nich są to popularne resoraki, inne wymieniają się kartami ze szczegółowymi danymi technicznymi, niektóre mają nawet szczęście posiadania miniaturowych modeli na pedały bądź silniki elektryczne, za kółkami których mogą poczuć się jak mali kierowcy.

Później przychodzi czas na prasę motoryzacyjną, z której dowiadujemy się pierwszych szczegółów na temat technologii wykorzystywanej w samochodach – dzięki… niej zachwycamy się także nowymi modelami, po cichu marząc o momencie, w którym siądziemy za ich kierownicą. Lata lecą, a miłość do motoryzacji rozkwita – chwile, w których jako młodzi chłopcy pomagaliśmy ojcu w garażu, stanowiły okazję do chwalenia się przed kumplami – nawet jeżeli naszym zadaniem było jedynie podanie odpowiedniego klucza.

W końcu, niezwykle podekscytowani, siadamy za kierownicą prawdziwego samochodu – początkowo ucząc się jazdy z ojcem, bratem bądź wujkiem, gdzieś po polnych drogach, by osiągając pełnoletniość trafić do „elki” i dzięki swoim umiejętnościom wywalczyć prawo jazdy, na które czekaliśmy z ogromną niecierpliwością. Od tej pory zmienia się wiele rzeczy – możemy poruszać się po drogach samodzielnie, pomyśleć o pierwszym samochodzie kupionym za własne fundusze, a następnie dbać o „cztery kółka”, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci jako te pierwsze – nie zmienia się jedynie miłość do motoryzacji oraz marzenia o supersamochodach, za kierownicą których chcielibyśmy usiąść. W końcu zaczynamy prowadzić samodzielne życie, zakładamy rodziny, rozwijamy się zawodowo, a jednak wciąż marzymy. Przychodzi jednak moment, w którym jest nas stać na realizację własnych marzeń – jeżeli znajdujesz się w tym momencie, to trafiłeś idealnie.

 

 

Firma KIMBEX specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży i kupnie samochodów używanych. W naszej ofercie znaleźć można zarówno sportowe i ekskluzywne „rodzynki”, będące prawdziwymi motoryzacyjnymi perełkami, jak i samochody przeznaczone dla całej… rodziny. I choć powyżej wspominaliśmy o miłości mężczyzn do motoryzacji, nasza oferta skierowana jest oczywiście również do płci pięknej – szczególnie, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że kobiety osiągają coraz bardziej znaczące sukcesy w sportach motorowych. Niezależnie więc od tego kim jesteś, jeżeli kochasz motoryzację – nasza oferta skierowana jest do Ciebie.

 

Cechą szczególną naszej firmy jest poddawanie wszystkich samochodów ścisłej selekcji, zarówno pod względem technicznym, jak i prawnym – dzięki temu mają Państwo gwarancję, że zakupiony samochód będzie miał jasną, bezwypadkową przeszłość, komplet dokumentów oraz rzeczywisty przebieg. Każdy z naszych pojazdów jest na życzenie oferowany z gwarancją. Oferujemy możliwość zakupu na raty lub leasing poprzez Raiffeisen Leasing Polska S.A.

Oprócz oferty sprzedażowej w skład naszej firmy wchodzi również wypożyczalnia, w której wynajmujemy auta przeznaczone na eventy, imprezy okolicznościowe, na tor oraz do codziennego użytku.

Pamiętajcie – nie zajmujemy się narzędziami pracy, zajmujemy się spełnianiem marzeń – jeżeli jesteście gotowi na ich realizację, skontaktujcie się z nami!

KimbexDreamCars Facebook