Pośrednictwo sprzedaży

SPRZEDAŻ

 

1

Pewnie większość z nas chciałaby sprzedać samochód osobie, która zadba o niego tak jak należy – z szacunkiem i zaangażowaniem. Jednak bardzo często ciężko znaleźć kogokolwiek, kto odkupiłby od nas auto i jednocześnie dbał o nie, tak jak my to robiliśmy w przeszłości.

Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy nową usługę w naszej firmie. Jeśli jesteś zdecydowany sprzedać swój samochód, ale masz problem ze znalezieniem odpowiedniego kupca, zapraszamy do Kimbex Dream Cars.

Oferujemy skuteczność w znalezieniu kupca w niedługim czasie po zgłoszeniu się do nas. Przekaż nam pełne informacje o samochodzie i cenie, jaką chcesz za niego uzyskać. Resztą zajmiemy się my i poinformujemy Cię, kiedy znajdziemy zdecydowanego kupca. 

 

Dowiedz się więcej o ofercie! >

car salesperson and agreement

 

 

KUPNO

Jesteś zdecydowany kupić samochód na rynku wtórnym, ale zwyczajnie nie wiesz czy sprzedawca z ogłoszenia Cię nie oszuka? Jest to jedna z największych bolączek ludzi, którzy chcą kupić auto i są gotowi zainwestować w nie pieniądze, ale boją się naciągaczy.

3Przygotowaliśmy dla Ciebie uczciwą i konkretną ofertę. Powiedz nam jakie auto Cię interesuje, jakie masz wymagania i ile ma mniej więcej ono kosztować. Znajdziemy samochód idealny dla Ciebie i dodatkowo sprawdzimy jego stan techniczny, abyś był pewien, że będzie Ci służył przez lata.

Gwarantujemy szczegółową selekcję w celu znalezienia sprawdzonego samochodu.

Posiadamy niemal trzydziestoletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym, przez co doskonale znamy jego specyfikę. Specjalnie dla Ciebie wynegocjujemy najbardziej korzystną cenę.

 

Powiedz nam czego szukasz!

 

KimbexDreamCars Facebook