Powrót do eventów Dream Trip Ascari

Po raz kolejny zabieramy Was w podróż marzeń do legendarnego toru ASCARI w Hiszpanii. Przez wielu uznawany za najpiękniejszy i najlepiej przygotowany tor na świecie. Przystosowany do korzystania przez najzamożniejszych kierowców – klubowiczów. Chroniony ogrodzeniem przed obiektywami paparazzi, pozbawiony trybun. Świątynia szybkiej jazdy w wyjątkowo ekskluzywnych warunkach.
Spośród prawie 150 torów znajdujących się w Europie, magazyn Forbes ogłosił Ascari najlepszym z nich.

Korzystając z faktu pobytu grupy kierowców Dream Trip w okolicach toru Ascari, nie możemy zapomnieć, w jakiej części Europy się znajdujemy. To przepiękna Andaluzja, gdzie latem ciężko znieść upały, jednak w czasie, gdy większość Europy spowija śnieg i mróz, my możemy oczekiwać temperatur powyżej 20 stopni. Będąc na miejscu wyraźnie odczuwa się tysiąclecia bujnej historii, gdzie kultura hiszpańska miesza się z arabską.

Odwiedzimy piękne andaluzyjskie białe miasteczka i wioski. Odnajdziemy producentów najlepszych szynek jamon, odwiedzimy producentów wina. Znajdziemy górskie szklaki, odpowiednie dla naszych samochodów marzeń.

LIMIT- 25 samochodów

KimbexDreamCars Facebook