Powrót MERCEDES-BENZ G63 AMG 50Th Limited Edition '2017 / only 57500 km / TOP !

Parametry techniczne
Marka Mercedes Benz
Model G63 AMG 50TH Limited Edition
Rocznik 2017
Przebieg 57 500 km
Skrzynia biegów Automatyczna
Napęd na wszystkie koła
Paliwo Benzyna
Pojemność 5460 cm3
Moc (KM) 571
Kolor Mauritius Blue
  • ABS
  • Adaptacyjne oświetlenie
  • Alcantara
  • Centralny zamek z pilotem
  • Czujnik deszczu
  • Czujnik światła
  • Czujniki parkowania
  • Elektryczna regulacja siedzeń
  • Elektryczne lusterka
  • Elektryczne szyby
  • ESP
  • Felgi aluminiowe
  • Immobilizer
  • Isofix (system mocowania fotelików dziecięcych)
  • Kamera cofania
  • Klimatyzacja
  • Komputer pokładowy
  • Kontrola trakcji
  • Nawigacja
  • Ogrzewanie postojowe
  • Pełna skóra
  • Podgrzewane fotele
  • Poduszki powietrzne
  • Reflektory ksenonowe
  • Relingi dachowe
  • Szyberdach
  • Światła LED
  • Światła przeciwmgielne
  • Tempomat
  • Wentylowane fotele
  • Wielofunkcyjna kierownica
  • Wspomaganie kierownicy
  • Zestaw głośnomówiący

W naszej ofercie kultowy , poszukiwane i w dodatku limitowany MERCEDES G63 AMG 50TH zakupione na aukcji w Japonii w bardzo dobrym stanie technicznym i optycznym ( ocena 4,5B ).

Oryginalny ,  udokumentowany przebieg 57500 km !
Auto oczywiście 100% bezwypadkowe !

Oprócz limitowanej edycji modelu GT C, Mercedes-AMG kontynuuje obchody swojego 50-lecia, prezentując model G63.

Ta limitowana edycja G63 – ponownie ograniczona do zaledwie 50 egzemplarzy – była w 2017 roku dostępna wyłącznie w Japonii. Nadwozie tego SUV-a pokrywa ekskluzywny lakier w odcieniu Mauritius Blue; pojazd porusza się na 20-calowych, czarnych felgach AMG, a w czarnym kolorze utrzymano również zderzaki, nadkola, lusterka boczne, osłonę koła zapasowego oraz dach. Nabywcy mieli wtedy do wyboru cztery warianty skórzanego wykończenia wnętrza: czarny, czarno-beżowy, czarno-brązowy oraz czarno-kremowy. Ten sam odcień niebieskiego, co na zewnątrz, pojawia się również we wnętrzu kabiny w postaci przeszyć.

Cena limitowanej edycji Mercedes-AMG G63 – dostępnej wyłącznie w Japonii zaczynała się w 2017 roku od 22,2 miliona jenów (JPY), co stanowi równowartość około 195 000 dolarów amerykańskich (USD).

Więcej informacji udzielę telefonicznie lub drogą elektroniczną.
Serdecznie polecamy i zapraszamy.

Auto dostępne u nas w Krapkowicach .

+48 606 502 793   kimbex@kimbex.pl

WAŻNE : Kolekcjonerskie samochody z Japonii mają kierownicę po naszej, lewej stronie oraz liczniki w kilometrach.

Dlaczego auto z Japonii?
Dlatego że:

Po pierwsze dla Japończyka posiadanie niemieckiego auta z kierownicą po „złej” dla nich stronie, czyli lewej jak u nas, to status najwyższego luksusu/prestiżu wśród znajomych i nie tylko.
Po drugie oni kochają te samochody i pedantycznie o nie dbają .
Po trzecie – ponieważ kierownica jest po lewej stronie auta bardzo mało jeżdżą. Głównie uczestniczą w zlotach i przejażdżkach weekendowych.
Po czwarte dla Japończyka sprawą honoru jest uczciwe serwisowanie aut i ich późniejsza sprzedaż.

DLATEGO też preferujemy kupno i sprzedaż aut z Japonii a nie z np. z USA, gdzie liczniki są nie w kilometrach tylko w milach, mają „obrysówki” i głównie złą historię. Auta z Japonii wizualnie modelowo niczym się nie różnią od modeli europejskich a są bardziej zadbane.

Przyjedź, zobacz, negocjuj, kup i ciesz się życiem :)
ZAPRASZAMY

Wszystkie nasze samochody są zadbane i w większości przypadków mają udokumentowany przebieg.
Samochody sprzedawane w KIMBEX Dream Cars są naszą własnością i nie są to auta komisowe.

Możliwa zamiana lub rozliczenie za inne ciekawe auto – droższe lub tańsze.

Skupujemy ciekawe auta za gotówkę.

KimbexDreamCars Facebook